Kurumsal

Kurumsal

İKİMİZ OTO YED. PAR. SAN.TİC.LTD.ŞTİ. 1988 yılında çeşitli otomobillere ait yedek parçaların Türkiye genelinde satışını yapmak üzere kurulmuştur.

Firmamız 2006 yılından itibaren kendi ürünlerini de yapmaya başlayarak ithal ettiği ürünlerle birlikte geniş bir ürün yelpazesiyle Türkiye pazarına düzenli sevkiyat yapmaktadır. Bunun yanı sıra Dünya'daki saygın firmalara ihracat yapma çalışmalarını da sürdürmektedir.
 
Türkiye'deki yan sanayi otomobil yedek parça üreticilerine, toptan ve perakende satış yapan firmalara güvenilir bir tedarikçi olarak hizmet vermektedir.

Yeni model araç gruplarına ait en çok talep gören yedek parçaları da ürün listesine dahil ederek kalite bakımından kabul gören ve her geçen gün genişleyen ürün çeşidi ile müşterilerinin isteklerini yerine getirmeye çalışmaktadır.

Vizyonumuz
Yan sanayi otomotiv yedek parça ürünlerinde, Türkiye ve Dünya'nın lider şirketlerinden olmaktır.

Misyonumuz
İKİMİZ OTO YED.PAR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. olarak tecrübeli personelimiz ile malzeme tedariği ve müşterilerimizin siparişlerinin alınmasından, kara, deniz ve hava nakliye organizasyonlarına kadar kendilerine en iyi hizmeti vermek,

Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmetler sunmak,

Müşterilerimizle uzun süreli ve güvenilir ilişkiler kurmak,

Türkiye'deki yan sanayi otomobil yedek parça üreticileri ile toptan ve perakende satış yapan firmalar için ilk akla gelen adres olmak, geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmaktır.

Amacımız; Müşterilerimize en yüksek standartlarda hizmetler sunmak, uzun süreli ve güvenilir ilişkiler kurmak, Türkiye'deki yan sanayi otomobil yedek parça üreticileri ile toptan ve perakende satiş yapan firmalar için ilk akla gelen adres olmak ve geniş ölçüde yenilikçi ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve de topluma saygımızla anılmaktır.
 
Metal - Is Sanayi Sitesi
7. Blok No: 2 - 4 Ikitelli / Istanbul
+90 (212) 671 48 85 - 671 48 86
+90 (212) 549 95 39
bilgi@ikimizoto.com
info@ikimizoto.com